Akceptuję Regulamin, Politykę Prywatności i Politykę Ochrony Danych Osobowych

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną i telefoniczną, dot. produktów i usług oferowanych Bio Nieruchomości -zabytkowe z Poznania ul. Szadecka 7.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przy tworzeniu konta w serwisie, na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług przez Bio Nieruchomości-zabytkowe z Poznania ul. Szadecka 7

Administratorem danych osobowych jest firma Bio Justyna Niemann – Stęplewska z siedziba w Poznaniu ul. Szadecka 7,

NIP 779 197 02 46, REGON 631108045.

Z administratorem można się skontaktować drogą elektroniczną :

Państwa dane osobowe będą przechowywane w celu przekazywania aktualnych i przyszłych informacji dotyczących oferowanych przez administratora ofert dotyczących sprzedaży nieruchomości i informacji na ich temat.

Podanie danych oznaczonych jako obowiązkowe jest wymagane w celu przyjęcia i obsługi zapytania, a ich niepodanie skutkuje brakiem możliwości skorzystania z formularza. Podanie niewymaganych danych jest dobrowolne.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora przez okres niezbędny do realizacji zadań -przekazywania informacji na temat nieruchomości którymi jesteście Państwo zainteresowani i innymi artykułami potrzebnymi do osiągnięcia określonego przez Państwa celu.

Przysługuje Państwu prawo do informacji o przetwarzaniu danych osobowych ,do sprostowania danych i ich usunięcia – na tej podstawie osobie zgłaszającej takie żądanie Administrator przekazuje informację o przetwarzaniu danych osobowych.