Licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomościami 14997 wydana przez Ministerstwo Infrastruktury w 2010 r.

Z zamiłowania do pałaców, dworów i zamków, zawodowo zajmuję się szukaniem inwestorów – miłośników zabytków, którzy chcą przywrócić blask wspaniałym, często zapomnianym i niszczejącym obiektom.

Te nieruchomości to nie tylko budynki, ale przede wszystkim nasza historia, o której nie powinniśmy zapominać. Każdego nowego właściciela zainspiruje niepowtarzalny klimat wnętrz i tajemniczość, która jest nieodłącznym elementem pałaców, dworków i zamków. Obiekty te mogą stać się spełnieniem marzeń o miejscu idealnym do wspaniałego życia czy pracy.

Dawne pałace i dwory to miejsca z duszą. W ich historie wpisana jest elita naszego kraju – artyści, pisarze, przywódcy narodu. Mury owiane tajemnicą tworzą historię, której częścią może stać się nowy właściciel.

Po odrestaurowaniu, budowle te mogą służyć kolejnym pokoleniom. Przywracanie im dawnego blasku to sens i cel mojej pracy.

Oprócz nieruchomości zabytkowych, w mojej ofercie znajdziecie Państwo również domy, działki, lokale usługowe i budynki komercyjne.

Zapraszam do współpracy właścicieli nieruchomości na sprzedaż. Służę pomocą i wieloletnim doświadczeniem w wycenie i przygotowaniu obiektu do sprzedaży, z pełnym zapleczem marketingowym. O skuteczności przekonacie się Państwo sami, gdy będziecie finalizować transakcję z nowym nabywcą.

Licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomościami 14997 wydana przez Ministerstwo Infrastruktury w 2010 r.