Hotel&Spa Niemcza woj.dolnoślaskie

Cena: 23.000.000 PLN
Powierzchnia:
Pow.hotelu
3150,56
Pow.parku
22906 m2

Świetnie prosperujący hotel i spa  mieszczący się w malowniczej okolicy .Hotel Niemcza Wino & SPA,​  położony u podnóża Gór Sowich, jest prawdziwą oazą wypoczynku. Stylowy hotel​ oraz wyróżniające się SPA na Dolnym Śląsku funkcjonujący od 14 lat z bazą zadowolonych i powracających klientów biznesowych i indywidualnych .

Świetnie prosperujący hotel i spa  mieszczący się w malowniczej okolicy w mieście  Niemcza ,powiat dzierżoniowski ,województwo dolnośląskie .

Hotel Niemcza Wino & SPA,​ położony u podnóża Gór Sowich, jest prawdziwą oazą  ciszy i idealnym  miejscem do  wypoczynku. Stylowy hotel​ oraz wyróżniające się SPA na Dolnym Śląsku funkcjonujący od 14 lat z mnóstwem  zadowolonych i powracających klientów biznesowych i indywidualnych .

Budynki historyczne , które  zostały odrestaurowane z olbrzymia pieczołowitością i starannością, o grubych murach co daje poczucie intymności  i dyskrecji w apartamentach .Nie są wpisane do rejestru zabytków ,figurują w  gminnej ewidencji .

Hotel jest położony 50 km od Wrocławia i od Wałbrzycha , ok.1 km od trasy S8  .

Cały obiekt położony na terenie ponad  2 ha malowniczego, o pagórkowatym terenie , zadbanego i zagospodarowanego parku .Park z licznymi drzewami ,krzewami  ,zadbany z wytyczonymi alejami  spacerowymi  i oświetleniem .

Umożliwia na romantyczne spacery i wieczorny relaks oraz poranne ćwiczenia .

Atrakcyjności dodaje widok na wzgórza i przepływająca nieopodal rzeka  Ślęża .

Na terenie : kort tenisowy ,boisko do koszykówki i siatkówki i siłownia zewnętrzna  .

Na terenie znajduje się stacja do ładowania samochodów elektrycznych .

Dodatkowy atut dla turystów by zatrzymać się na nocleg w Niemczy .

Altana biesiadna z miejscem na ognisko  ,ławy i stoły dla ok 50-100 osób .To cieszy się szczególną popularnością wieczorami   . Na terenie parku jest też siłownia zewnętrzna z nowoczesnym i  profesjonalnym wyposażeniem .

Do dyspozycji gości basen zewnętrzy z  nasłonecznionym miejscem do leżakowania ,cieszący się olbrzymia popularnością w miesiącach letnich .

Nieopodal jest jacuzzi zewnętrzne  i budynek z  dużą sauną  .

Teren jest ogrodzony ,od strony parku naturalną granicę stanowi rzeka Ślęza .

Parking na 50 samochodów .Teren strzeżony i monitorowany .

Hotel posiada 53 elegancko wyposażone  pokoje  ,co daje możliwość zakwaterowania koło 120  osób .Powierzchnia użytkowa 2080 m2 +sale konferencyjne w oddzielnym przystosowanym do tego celu  parterowym  budynku .

W pokojach nowoczesne meble ,lodówki ,schludne łazienki .

Pokoje otwierane na kartę .

Do organizowania konferencji ,  spotkań biznesowych i szkoleń są  przygotowane nowoczesne  sale  na 120 osób .

Centrum konferencyjne spełni oczekiwania  najbardziej wymagających klientów,  doceniło  je wiele firm z Polski i Europy, jako miejsce spotkań w przyjaznej atmosferze i pięknych wnętrzach  . W salach konferencyjnych położonych w otoczeniu parku można  zrealizować  każdy rodzaj szkolenia, prezentacji.

Restauracja  i kuchnia z profesjonalnym wyposażeniem   ,recepcja i najwspanialsza strefa spa znajdująca się na parterze budynku .

Popularny basen wewnętrzny z automatyka do dozowania  i  oczyszczania wody oraz jacuzzi wewnętrzne .Tutaj są też 4 dodatkowe sauny w tym sauna mokra i jedna infraret .

Do dyspozycji gości są cztery gabinety terapeutów którzy wykonają zabiegi upiększające  ,masaż i doradzą w sposobie zdrowego odżywiania i sposobu życia .

Pobyt w SPA pozwoli zregenerować siły witalne, odzyskać równowagę i odpocząć .Tutaj panuje wyjątkowa atmosfera .

Z hotelem sąsiaduje   słynna  winnica  z miejscem do degustacje znajdującym się parę kroków od hotelu – jest dodatkowa atrakcja dla smakoszy wina i nie tylko dla nich (nie jest w ofercie nieruchomości na sprzedaż )

Degustacje  tego wspaniałego trunku  uatrakcyjnią  popołudnia i  wieczory  .

Dodatkowa atrakcja to  część klubowa z bilardem i piwniczką winną (znajdujące się w budynku hotelu ),  to  miejsce szczególnie lubiane przez panów .

Wszystkie budynki  hotelu są ze sobą połączone  ,dla większej wygody gości oprócz schodów – winda .

Wentylacja w hotelu mechaniczna i klimatyzacja

Hotel posiada nowoczesną  kotłownię gazową, woda do celów użytkowych podgrzewana z solarów (18 sztuk ), woda basenowa podgrzewana z pomp ciepła.

Ogrzewanie hotelu -nowoczesna kotłownia zasilana gazem, basen zewnętrzny ogrzewany pompą ciepła- ziemna. Basen zewnętrzny  ogrzewany pompa ciepła powietrze-woda. Ponadto nowa fotovoltaika o mocy ok 23 KV .

Całość skanalizowana z odpływem wody deszczowej, własna studnia .

 

Atrakcyjność tego miejsca , podnoszą liczne  tereny spacerowe ,trasy rowerowe ,przepiękne widoki oraz słynne Arboretum w Wojsławicach -ogród botaniczny z unikatową roślinnością na skale europejska oraz liczna lista zabytków w mieście  Niemczy.

Niemcza  miasto historyczne ,wzmianki o grodzie były już w IX wieku  ,aktualnie liczy 2723 mieszkańców .

Zorganizowany ,funkcjonujący biznes dla Państwa .

Polecam i zapraszam wszystkich Zainteresowanych nabyciem .
Opis oferty sporządzany jest na podstawie informacji uzyskanych od Właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C
Zapraszamy do kontaktu